Інтерфакс-Україна
14:00 12.12.2025

У Києві за допомоги Латвії відкриється другий Мілітарі Хаб - Кличко після зустрічі з мером Риги

1 хв читати
У Києві за допомоги Латвії відкриється другий Мілітарі Хаб - Кличко після зустрічі з мером Риги
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/5852

Другий Київ Мілітарі Хаб, де ветерани і військовослужбовці зможуть отримувати всі базові послуги та допомогу, буде відкритий в українській столиці, повідомив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з мером Риги Вієстурсом Кляйнберґсом.

"Зустрівся з мером міста-побратима Києва - Риги Вієстурсом Кляйнберґсом та делегацією мерії столиці Латвії, які прибули до Києва. Київ готовий до втілення різних спільних ініціатив, деякі з них ми сьогодні обговорили з паном Кляйнберґсом. Прикладом успішної міжнародної співпраці є і створення в нашій столиці ще одного Київ Мілітарі Хабу, який допомагали облаштовувати, зокрема, й латвійські партнери. Та який ми відкриємо разом із мером Риги", - написав Кличко в Телеграм.

Мер Києва нагадав, що у лютому 2024 року Київ підписав з Ригою Меморандум про співпрацю у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, цифровізації та цивільного захисту.

Раніше повідомлялося, що на лівому березі завершуються ремонтні роботи у новому центрі Київ Мілітарі Хаб. Як зазначала заступниця голови КМДА Марина Хонда, це буде інклюзивний простір, спроєктований із урахуванням потреб людей з інвалідністю. Ветерани та військові зможуть отримати тут юридичні консультації, психологічну підтримку, допомогу у працевлаштуванні чи перекваліфікації тощо.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десантники відбили механізований штурм ворога на покровському напрямку – ДШВ

САП: Касаційний суд лишив в силі вирок нардепу Сольвару

Рада гармонізувала українське та європейське законодавство в галузі ветеринарії

На Вовчанському напрямку українські воїни зупинили спробу ворожого штурму на мотоциклі та квадроциклах - 57 ОМПБр

Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура

Шмигаль за результатами "Рамштайн" розповів про нові зобов'язання партнерів щодо підтримки України

Клименко відвідав Донеччину та Харківщину: заслухав доповіді про ситуацію на лінії фронту

Франція вимагає надійних гарантій безпеки для України, перш ніж обговорювати територіальні питання – ЗМІ

Рада планує запровадити системну підготовку громадян до національного спротиву

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА