Інтерфакс-Україна
18:39 06.10.2025

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

1 хв читати
Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ
Фото: https://t.me/vereshchuk_iryna

Заступниця керівника Офісу президента України Ірина Верещук провела зустріч з послом Італії Карлом Формозою під час якої обговорили теми, пов'язані з поверненням військовополонених, цивільних осіб та дітей, незаконно депортованих Російською Федерацією під час конфлікту, повідомило в понеділок посольство Італії в Україні.

"За кожним полоненим, кожним цивільним, взятим у заручники, кожною людиною, змушеною до вигнання, стоїть історія та родина, яка чекає. Італія стоїть пліч-о-пліч з Україною, щоб повернути надію та гідність тим, хто найбільше постраждав", - процитували Формозу на сторінці посольства у Facebook.

В свою чергу, Верещук повідомила, що з послом вони обговорили співпрацю у "гуманітарній сфері".

"Зустрілась з послом Італії в Україні паном Карло Формозою. Обговорили співпрацю у гуманітарній сфері. Зокрема, предметом зустрічі було можливе залучення наших італійських партнерів до міжнародних гуманітарних ініціатив із визволення з полону українських цивільних заручників", - написала в Телеграмі у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада підтримала закупівлю мобільних укриттів, заплановано встановити 500 в різних районах

Лауреатом Нобелівської премії з літератури 2025 року став угорський письменник Ласло Краснагоркаї

Китай запровадив санкції проти 14 західних фірм та організацій оборонної сфери

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

Інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності – "Укрзалізниця"

Постачання ракет Tomahawk Україні стало б дуже сильним сигналом для Москви - глава МЗС Естонії

Рада призначила виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА