Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:30 30.10.2018

Тимошенко вважає, що війна в Україні актуалізує процес реформування ООН

1 хв читати
Тимошенко вважає, що війна в Україні актуалізує процес реформування ООН

Реакція на війну в Україні активізує процес реформування Організації Об'єднаних Націй, вважає лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Або систему ООН буде глибоко реформовано, або ООН і надалі не зможе виконувати своїх головних функцій. І ми, Україна, як член ООН зобов'язані на глобальному рівні ініціювати це питання (питання реформування ООН - ІФ). Так, воно не піде так легко ... і загалом про реформу в ООН та її Раді безпеки говорять уже дуже тривалий час, але мені здається, що війна в Україні та реакція на цю війну мають просто цей процес актуалізувати", - сказала Ю.Тимошенко на форумі "Нова стратегія миру та безпеки" у вівторок у Києві.

Вона також нагадала, що питання введення миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу постійно блокує Російська Федерація як член Ради безпеки.

"Право вето дозволяє РФ блокувати всі ініціативи ООН щодо припинення війни на сході й анексії Криму. Це робить малоймовірним справедливе рішення щодо миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Генсек ООН засудив напади хуситів на цивільні судна в Червоному морі

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Україна готова продовжувати робити внесок у глобальну продовольчу безпеку – Сибіга на зустрічі з ФАО

Верховний комісар ООН Гранді: українські біженці тікають не від уряду чи внутрішнього конфлікту, а від російських бомб

Комісія ООН з розслідування порушень в Україні закликає до подання матеріалів

Генсек ООН Гуттеріш засудив нову хвилю ударів РФ по Україні та застеріг від ризику ядерної безпеки

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Верховний суд Польщі підтвердив перемогу Кароля Навроцького на президентських виборах

Фінансування виборів буде забезпечено після припинення воєнного стану в Україні - Бюджетна декларація

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА