Інтерфакс-Україна
15:29 04.11.2025

Кличко: до тепла вже підключено майже 90% житлових будинків Києва

1 хв читати
Кличко: до тепла вже підключено майже 90% житлових будинків Києва

Станом на початок листопада до тепла вже підключено майже 90% житлових будинків Києва, які управляються комунальними керуючими компаніями, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Робота з відновлення пошкодженого ворожими обстрілами обладнання триває практично цілодобово. При цьому 29 жовтня Київ розпочав опалювальний сезон. І до тепла вже підключено майже 90% житлових будинків, які управляються комунальними керуючими компаніями. А всі інші будинки мають можливість оперативного підключення", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

Кличко наголосив, що місту вдалось ліквідувати наслідки жахливих ракетних атак на енергообʼєкти в 2023 році, відновити втрачену тоді виробничу потужність електроенергії. "Ми досить стабільно пройшли опалювальний сезон у 2024-му й планово розпочали подачу тепла в жовтні 2025. На жаль, паралельно зі стартом опалювального сезону міські служби ліквідовують наслідки нових масованих атак, яких ворог завдав по критичній інфраструктурі цієї осені", - написав він.

За його словами, Київ продовжує реалізовувати концепцію розподіленої когенерації. Вже цієї зими встановлення когенераційних установок дасть можливість виробляти додатково близько 100 мВт електроенергії для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.

"Це унікальний досвід, який нам доводиться здобувати в умовах війни. І я дуже вдячний київським енергетикам, які демонструють надзвичайний професіоналізм і злагоджену роботу", - додав Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про блокаду всіх підсанкційних танкерів, що прямують до Венесуели і з неї

Ракета Ariane 6 стартувала на орбіту з двома європейськими супутниками Galileo

Авіаційна влада США знову попередила про зростання небезпеки польотів над Венесуелою

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА