Інтерфакс-Україна
19:58 10.10.2025

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

1 хв читати
У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, повідомив міський голова Артем Семеніхін.

"Повне знеструмлення. Вода буде як тільки дадуть електроенергію, або за графіком (генератори)", - написав він у телеграм-каналі у пятницю ввечері.

Графік водопостачання передбачає подачу води з 6:00 до 9:00, з 12:00 до 13:00 та 18:00 до 21:00 щоденно.

За його словами, нічого не відомо про відновлення повного електропостачання. "Хлопці енергетики працюють під дощем і під к…ськими дронами, ризикують життям".

"Світла немає багато де в місті і в районі. Здійснити перемикання і дати там, де немає електрики теж технічно неможливо. (…) Пункти незламності працюють, якщо вам потрібна допомога", - написав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація США має намір виділити $500 млн на захист Чемпіонату світу з футболу та інших заходів від безпілотників

Сили оборони відбили з початку доби 166 ворожих атак - Генштаб

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА