Інтерфакс-Україна
18:20 16.01.2026

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

1 хв читати
Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із радником міністра оборони України, колишнім віцепрем'єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим, і обговорив із ним аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в українських містах.

"Важливо, що ми всі в команді України готові працювати разом і максимально ефективно заради спільних результатів. Обговорили деякі аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в українських містах і громадах, перспективи нашої співпраці з партнерами заради посилення стійкості та інфраструктурного розвитку України. Є речі, які готуємося реалізувати", - написав Зеленський у телеграм-каналі у п’ятницю.

Сам Кубраков назвав розмову з головою держави "відвертою та конструктивною". "У ці критичні для всієї країни дні особливо важливо працювати спільно для підтримки та захисту людей. Готовий спрямувати всю свою експертизу та досвід на реалізацію проєктів, що зміцнюють стійкість нашої економіки та інфраструктури. Працюємо на результат", - написав він у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА