Вибори
12:44 11.11.2020

На парламентських виборах "ОПЗЖ" готові підтримати 22,1% українців, "Євросолідарність" - 19,3%, "Слугу народу" - 18,7%

2 хв читати
На парламентських виборах "ОПЗЖ" готові підтримати 22,1% українців, "Євросолідарність" - 19,3%, "Слугу народу" - 18,7%

22,1% українців, що визначилися з вибором, проголосували б за партію "Опозиційна платформа - За життя" на парламентських виборах в Україні, якби вони відбувалися нині, 19,3% - за "Європейську солідарність", 18,7% - за "Слугу народу", 9,3% - за "Батьківщину".

Як свідчать результати проведеного в жовтні-листопаді поточного року опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), представлені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, 6,6% українців підтримали б "Силу і честь", 5,4% - Радикальну партію, 4,7% - "Голос". Решта партії набрала б менше ніж 4%.

Ці дані були отримані в результаті повторного опитування на початку листопада серед респондентів, що погодилися відповісти.

Результати дослідження в другій половині жовтня показали, що 22,1% українців готові підтримати "ОПЗЖ", 20,6% віддали б голоси за "Слугу народу", 16% - за "Європейську солідарність", 9,2% - за "Батьківщину". Партію "Сила і честь" підтримали б на виборах 5,4% українців, Радикальну партію - 5%, "Голос" - 4,2%. Решта партій набрала б не більше ніж 4% голосів.

Польовий етап дослідження тривав з 17 до 24 жовтня. Було опитано 1 502 респондентів. Після опрацювання результатів протягом 5-8 листопада респондентів повторно опитували, щоб поставити кілька додаткових запитань. Загалом повторно погодилися на інтерв'ю 1 083 респонденти.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для України загалом та для окремих п'яти макрорегіонів (Захід, Центр, Південь, Схід, Донбас). Опитування не проводилося на територіях, тимчасово не контрольованих владою України – в АРК Крим і в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

ОСТАННЄ

Голова фракції "Євросолідарність" у Львівській міськраді заперечує звинувачення Садового в узурпації влади

Філатов переміг на виборах мера Дніпра, набравши 80% голосів

У другому турі виборів у великих містах перемагає "За майбутнє"

Садовий розцінив рішення про перенесення першого засідання новообраної Львівської міськради як узурпацію влади

Тимошенко закликає депутатів усіх рівнів консолідуватися навколо розробки нової стратегії розвитку держави

Мером Рівного став ректор духовної семінарії Третяк

"Слуга народу" посіла лідируючі позиції у 16 областях України - аналіз "Рейтингу"

Другий тур виборів 22 листопада у низці міст відбувся відповідно до стандартів, але в п'яти містах застосовувався підкуп виборців - КВУ

"Євросолідарність" у Вінницькій облраді перейшла в опозицію до "Української стратегії Гройсмана"

Синютка привітав Садового з перемогою на виборах мера Львова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА