Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:53 13.11.2018

Лідерами президентського рейтингу залишаються Тимошенко, Зеленський, Порошенко і Гриценко - опитування

1 хв читати
Лідерами президентського рейтингу залишаються Тимошенко, Зеленський, Порошенко і Гриценко - опитування

Більше ніж 20% опитаних українців на виборах президента України готові підтримати лідерку партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко, свідчать дані опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи "Рейтинг".

Так, згідно з даними опитування, за Ю.Тимошенко готові проголосувати на президентських виборах 21% респондентів із тих, хто визначився та має намір брати участь у голосуванні.

У першій трійці також шоумен Володимир Зеленський (11%), чинний президент України Петро Порошенко (10%) і голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Далі йде один із лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко (9%), лідер Радикальної партії Олег Ляшко (8%), рок-музикант Святослав Вакарчук (6%), народний депутат Євгеній Мураєв (5%).

Антирейтинг очолює П.Порошенко - більше ніж половина українців не проголосує за нього за жодних обставин.

Опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг було проведено з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Було опитано 10 тис. респондентів віком від 18 років в усіх областях України, окрім населення АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської обл. Статистична похибка становила не більше ніж 1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Більшість українців не планують вихідних на зимові свята, але даруватимуть подарунки

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА