Вибори
12:42 14.09.2020

Труханов лідирує у виборчих перегонах за крісло мера Одеси - соцопитування КМІС

3 хв читати
Труханов лідирує у виборчих перегонах за крісло мера Одеси - соцопитування КМІС

Якби місцеві вибори в Україні відбулися на початку вересня, нинішній мер Одеси Геннадій Труханов набрав би найбільше голосів на виборах одеського міського голови, й міг би перемогти вже в першому турі, свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, презентація яких відбулася в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Згідно з даними дослідження, за Труханова (партія "Довіряй справам") проголосували б 46,6% серед усіх респондентів і 61% серед тих, хто планує голосувати й визначився зі своїм кандидатом. На другому місці опинився Вадим Рабінович ("ОПЗЖ") (6,1% серед усіх і 8% серед тих, хто визначився). Далі в рейтингу йдуть Олег Філімонов ("Слуга народу") (4,2% серед усіх і 5,5% серед тих, хто визначився), Едуард Гурвіц (самовисуванець) (3,8% серед усіх і 4,9% серед тих, хто визначився), Дмитро Голубов (самовисуванець) (3,7% серед усіх і 4,8% серед тих, хто визначився), Міхеіл Саакашвілі (3,7% серед усіх і 4,8 серед тих, хто визначився). Не визначилися з вибором 15,3% опитаних.

57,1% опитаних оцінили діяльність Труханова, обраного мером Одеси у 2014 році, на "добре", 25,8% - "ні погано, ні добре", 14,8% - "погано", 2,3% респондентів не змогли або відмовилися відповісти.

Також під час соцопитування визначалося ставлення до громадсько-політичних діячів. Згідно з даними, найкраще ставлення у жителів Одеси - до Труханова, до якого позитивно ставляться 61,3% опитаних, нейтрально - 22,2%, негативно - 15,6%. Далі в рейтингу йдуть Голубов, до якого позитивно ставляться 33,2%, Микола Скорик (30,7% ставляться позитивно), Рабінович (32,5% ставляться позитивно). Водночас до Філімонова ставлятья позитивно 11,8%, 39,4% - нейтрально, 28,2 - негативно, а 20,3% "не знають такого".

На запитання, хто з представлених кандидатів має найвищі шанси на перемогу, 65,8% назвали Труханова, 1,5% - Філімонова і 1,4% - Голубова.

Рейтинг партій на виборах до місцевої ради Одеси очолила партія "Довіряй справам" (34,1% серед усіх, 46,6% серед тих, хто визначився). На другому місці - партія "ОПЗЖ" (12,4% серед усіх, 17% серед тих, хто визначився), на третьому - партія "Слуга народу" (6,7% серед усіх, 9,1% серед тих, хто визначився), на четвертому - партія "Євросолідарність" (4,1% серед усіх, 5,6% серед тих, хто визначився), на п'ятому - Партія Шарія (3,6% серед усіх, 4,9% серед тих, хто визначився).

На виборах до Одеської обласної ради опитані також віддали б перемогу партії "Довіряй справам" (34% серед усіх, 47,4% серед тих, хто визначився). Далі йдуть партія "ОПЗЖ" (14,3% серед усіх, 20% серед тих, хто визначився), "Слуга народу" (7,2% серед усіх, 10% серед тих, хто визначився), Партія Шарія (4,3% серед усіх, 5,9% серед тих, хто визначився), "Євросолідарність" (4% серед усіх, 5,6% серед тих, хто визначився).

Дослідження громадської думки населення м. Одеса проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 27 серпня по 8 вересня 2020 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 1200 респондентів, які живуть у всіх районах Одеси, за триступінчастою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, який репрезентативний для населення міста віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% для показників, близьких до 50%, 2,5% - для показників, близьких до 25%, 1,9% - для показників, близьких до 12%, 1,3% - для показників, близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Більше ніж 40% жителів Івано-Франківська готові підтримати на виборах нинішнього мера - опитування

Понад 40% жителів Івано-Франківська готові підтримати на виборах чинного мера – опитування

У рейтингу партій на місцевих виборах лідирують "Слуга народу", ОПЗЖ, "Євросолідарність", "Батьківщина" та "За майбутнє" - опитування

Майже половина прихильників "Слуги народу" підтримують протестувальників у Білорусі - соцопитування КМІС

Протестувальників у Білорусі підтримують понад 45% українців - соцопитування КМІС

Переважна більшість українців має намір голосувати на місцевих виборах - опитування

Переважна більшість українців має намір голосувати на місцевих виборах - опитування

Байден випереджає Трампа на 10 пунктів у країні - опитування

Три чверті українців мають намір проголосувати на місцевих виборах – опитування R&B Group

За Зеленського на президентських виборах готові проголосувати 31,8% опитаних українців, за Порошенка - 18,9%, за Бойка - 13,3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА