Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:20 03.12.2018

"Опоблок" вимагає від СБУ та ГПУ надати пояснення щодо обшуків у намісника Києво-Печерської лаври

1 хв читати
"Опоблок" вимагає від СБУ та ГПУ надати пояснення щодо обшуків у намісника Києво-Печерської лаври

Фракція "Опозиційний блок" вимагає від голови СБУ Василя Грицака та генпрокурора України Юрія Луценка надати пояснення з приводу обшуків у намісника Києво-Печерської лаври Павла та дій, які чинять правоохоронці щодо священнослужителів УПЦ, заявив голова політпартії Вадим Новинський.

"Фракція "Опозиційного блоку" вважає за необхідне дати належну оцінку фактам переслідувань та політичного тиску на духовенство та віруючих канонічної Української православної церкви. В останні тижні ми спостерігаємо шалений тиск, який чинять представники правоохоронних органів на УПЦ. СБУ фабрикує справи проти священників та архієреїв, з ними ведуться "бесіди". Використовується шантаж за допомогою вигаданого компромату, звучать погрози", - наголосив В.Новинський під час Погоджувальної ради, у понеділок.

За словами політика, усе це робиться заради того, щоб змусити архієреїв канонічної церкви взяти участь у об’єднавчому соборі.

"Зрозуміло, що всі ці незаконні кроки необхідні владі, щоб забрати лаври у віруючих та передати їх організації, яку створює Адміністрація президента", -зазначив В.Новинський.

"Ми звертаємося до голови СБУ В.Грицака та генерального прокурора Ю.Луценка з проханням надати пояснення щодо законності таких дій та наявності належних законних підстав для них. Прошу вважати це моїм депутатськими запитом", - підкреслив голова фракції опозиціонерів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

СБУ затримали завербованого російськими спецслужбами мешканця Запоріжжя, який вчинив теракт в Одесі

В СБС ЗСУ запущена єдина онлайн-система обліку та верифікації відпрацювань – командуючий

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

СБУ ліквідувала ексголову окупаційної адміністрації Луганська – джерело

СБУ повідомляє про припинення громадянства України митрополита Онуфрія

СБУ та Нацполіція затримали командування батальйону на Одещині, яке під час війни розікрало майже 100 млн грн

За місцями проживання Гусакова і тих, чиї картки він використовував для збору донатів, проходять обшуки - Нацполіція

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань –адвокати

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА