Інтерфакс-Україна
19:35 23.03.2025

Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

1 хв читати
Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

Прем'єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про розпуск парламенту в неділю та нові вибори 28 квітня.

"Я щойно попросив генерал-губернатора розпустити парламент і призначити федеральні вибори на 28 квітня", - написав він в соцмережі Х.

"Ми повинні побудувати найсильнішу економіку в G7. Ми повинні впоратися з тарифами президента Трампа. Канадці заслуговують на вибір щодо того, хто має керувати цими зусиллями для нашої країни", - підкреслив прем'єр.

 

 

ОСТАННЄ

У лікарні Дніпра померла 21-річна постраждала через нічну масовану атаку - ОВА

На Донеччини поранено 10 людей за минулу добу через обстріли ворога

Ворог атакував 208 БпЛА та 27 ракет різних типів, зафіксовано влучання 10 ракет і 25 ударних БпЛА у 9 локаціях - ПС

Зеленський: не може бути жодної тиші у відповідь на удари ворога по мирному населенню

Успішне прийняття внесеного Зеленським законопроєкту про антикорупційні органи стане кроком у відновленні довіри - Матернова

Один з поранених 21 липня жителів Сумщини помер у лікарні - ОВА

Троє цивільних поранено внаслідок комбінованої атаки ворога у Сумській області

Генштаб зафіксував упродовж доби 191 бойове зіткнення

Президентка Європейської Комісії обговорить з Трампом перспективи торгівельної угоди під час його візиту до Великої Британії

Двоє загиблих та п'ятеро постраждалих у Дніпрі та області внаслідок нічної атаки ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА