Інтерфакс-Україна
12:08 01.04.2025

З початку війни у Кривому Розі пошкоджені понад 2,7 тис житлових будинків – Вілкул

1 хв читати
З початку війни у Кривому Розі пошкоджені понад 2,7 тис житлових будинків – Вілкул

З початку війни у Кривому Розі пошкоджені понад 2 660 житлових будинків, понад 8 700 осель постраждали від ворожих обстрілів, у місті створена та реалізується Програма допомоги мешканцям, повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

"Вже 8 658 сімей отримали допомогу на суму більш ніж 322 млн грн. На усунення пошкоджень  житла – 8 512 мешканців на суму понад 169 млн грн. А 146 власників зруйнованого житла – на придбання нових осель на суму 151 млн. грн", - написав він у телеграмі у вівторок.

Вілкул зазначив, що Програма допомоги мешканцям Кривого Рогу є певною альтернативою державній програмі єВідновлення, але дозволяє прискорити надання допомоги постраждалим.

"Лише за перший квартал 2025 року матеріальну допомогу за пошкоджене або зруйноване житло отримали 1 787 мешканців на суму 73,6 млн грн. З них 24 сім'ї – на придбання квартир. Зараз ведеться робота з оформлення документів та виплат у зв'язку з останніми "прильотами", - додав він.

Очільник Ради оборони міста наголосив, що також відновлюються будинки, які зазнали пошкоджень внаслідок ворожих атак. "На сьогодні ми відновили дахи, вікна та інші конструкції 2 481 будинків, на інших тривають роботи", - написав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА