Інтерфакс-Україна
14:35 25.07.2025

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 14 - ДСНС

1 хв читати

За оновленими даними, кількість постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по Харкову зросла до 14, серед них 12-річна дівчинка, повідомляє ДСНС.

"Керовані авіабомби влучили у триповерхову будівлю медичного закладу в Індустріальному районі міста. Частково зруйнований третій поверх і перекриття. Рятувальники оперативно загасили загоряння утеплювача", - зазначається у повідомленні.

Наразі тривають аварійно-рятувальні роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У лікарні Дніпра померла 21-річна постраждала через нічну масовану атаку - ОВА

На Донеччини поранено 10 людей за минулу добу через обстріли ворога

Ворог атакував 208 БпЛА та 27 ракет різних типів, зафіксовано влучання 10 ракет і 25 ударних БпЛА у 9 локаціях - ПС

Зеленський: не може бути жодної тиші у відповідь на удари ворога по мирному населенню

Успішне прийняття внесеного Зеленським законопроєкту про антикорупційні органи стане кроком у відновленні довіри - Матернова

Один з поранених 21 липня жителів Сумщини помер у лікарні - ОВА

Троє цивільних поранено внаслідок комбінованої атаки ворога у Сумській області

Генштаб зафіксував упродовж доби 191 бойове зіткнення

Президентка Європейської Комісії обговорить з Трампом перспективи торгівельної угоди під час його візиту до Великої Британії

Двоє загиблих та п'ятеро постраждалих у Дніпрі та області внаслідок нічної атаки ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА