Інтерфакс-Україна
19:48 09.10.2025

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

1 хв читати
Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський призначив на п'ятницю, 10 жовтня, нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за 2025 рік.

"Також на завтра призначив нараду щодо аудиту всіх наших домовленостей з партнерами за цей рік. Що досягнуто, що реалізовано і що має бути реалізовано. Українська зовнішня політика цими роками значно активніше, ніж будь-коли. І треба, щоб кожна наша зустріч, кожна наша домовленість давали справжній результат для України", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у четвер.

Президент зазначив, що з підсумками такого зовнішньополітичного аудиту будуть відповідні висновки та доручення на три наступні місяці.

"Зброя для України, фінанси, підтримка енергетики, всі форми тиску на Росію та перемовний трек. Це ключові напрямки", - додав він.

За словами Зеленського, він очікує доповідь від Кабінету міністрів, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Офісу президента, а також Ради з нацбезпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Падіння уламків збитих російських дронів зафіксовано в кількох локаціях Києва – КМВА

Відключень електро- та водопостачання у зв'язку з атаками російських дронів у Києві не допущено, є точкові аварії - КМВА

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА