Інтерфакс-Україна
15:18 24.02.2023

Прояв солідарності всього світу з Україною принесе не тільки практичну допомогу, а й силу від усвідомлення єдності - Чарльз III

1 хв читати
Прояв солідарності всього світу з Україною принесе не тільки практичну допомогу, а й силу від усвідомлення єдності - Чарльз III

Король Сполученого Королівства і Королівств Співдружності Чарльз III наголосив на важливості солідарності з Україною для усвідомлення єдності всього світу.

"Ось уже рік, як народ України потерпає від неспровокованого повномасштабного нападу на його народ. Вони проявили воістину непересічну мужність і стійкість перед обличчям такої людської трагедії... Відрадно, що Сполучене Королівство разом зі своїми союзниками робить усе можливе, щоб допомогти в цей надзвичайно важкий час", - ідеться в посланні короля, опублікованому на сайті Букінгемського палацу в п'ятницю.

Чарльз III зазначив, що після початку повномасштабного вторгнення зустрічався з українцями не лише у Великій Британії, а й "у всьому світі від Румунії до Канади", а також зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Букінгемському палаці, "щоб висловити особисту підтримку народу України".

"Я можу лише сподіватися, що прояв солідарності з усього світу може принести не тільки практичну допомогу, а й силу від усвідомлення того, що разом ми єдині", - наголосив король.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергетики повністю заживили споживачів Черкащини й частково зменшили обсяг відключень на Харківщині – Міненерго

Сенат США схвалив оборонний бюджет на $952 млрд, на допомогу Україні передбачено $500 млн – ЗМІ

СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів

Графіки погодинних відключень е/е можливі лише за командою "Укренерго", про що споживачам оперативно повідомлять, – "ДТЕК"

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

Зеленський обговорив із президентом ЄЦБ використання заморожених активів РФ

Добровольці з Легіону "Свобода Росії" вперше застосували надводні безпілотники – ГУР

Атаки РФ у вересні пошкодили енергетичну інфраструктуру України щонайменше 31 раз, було вбито 214 цивільних - ООН

"ДТЕК" заживив насамперед критичну інфраструктуру в Києві, працює над подальшим підключенням споживачів

В Києві через ворожу атаку досі лишаються без енергопостачання майже 3 тис. об’єктів інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА