Інтерфакс-Україна
13:17 08.07.2024

У Кривому Розі 41 поранений унаслідок обстрілів - міськадміністрація

1 хв читати

Голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул повідомив про 41 постраждалого внаслідок масованої ракетної атаки російських окупантів по місту Кривий Ріг Дніпропетровської області в понеділок.

"Триває ліквідація наслідків ворожої ракетної атаки. Гасіння пожежі закінчили, починаємо розбір завалів. На зараз 10 загиблих - шість жінок, чотири чоловіки. 41 поранений – зокрема дев’ять тяжких", - написав Вілкул у телеграмі.

Раніше він повідомляв про десятьох загиблих і 31 постраждалого внаслідок обстрілів, зокрема про десятьох важкопоранених. Пізніше голова Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак повідомив про 37 постраждалих унаслідок ракетної атаки окупантів по Кривому Рогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА