Інтерфакс-Україна
14:33 12.10.2024

Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

1 хв читати
Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

Вакарчук виступив із заявою на тлі інциденту з ТЦК і СП після концерту гурту "Океан Ельзи" в Києві в п'ятницю.

"У нас сьогодні день народження, я сподіваюся, що ви нас теж вітаєте. Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли і приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято", - сказав він у коментарі ТСН.

"Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. Зокрема, за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка", - сказав Вакарчук.

Жодних коментарів щодо роботи ТСК і СП після концерту він не надав.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю ввечері, 11 жовтня, біля Палацу спорту в Києві на відвідувачів концерту "Океану Ельзи" чекали співробітники ТСК та РП разом із патрульною поліцією і перевіряли військово-облікові документи у чоловіків. Повідомлялося, що деяких чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, правоохоронці затримали і відвезли до ТЦК. Ще кільком виписали повістки і відпустили.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

Поїзд №73 Харків – Перемишль вирушив зміненим маршрутом, очікується затримка щонайменше на 4 години — УЗ

Рівненщина прийняла ще 34 евакуйованих із Донеччини, серед них 12-ти річний хлопчик

Стурбовані російською агресією, поляки масово йдуть на військові навчання - ЗМІ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА