Інтерфакс-Україна
16:39 02.03.2025

"Ухилянт з собакою": Собаку доставлено додому, а військовозобов'язаний буде служити кінологом

1 хв читати

Волинський ТЦК та СП роз'яснив ситуацію стосовно затримання чоловіка з собакою, яка мала широке розповсюдження у соціальних мережах: собаку доставили рідним військовозобов'язаного, а його самого, зважаючи на любов до тварин, відправили до кінологічного підрозділу.

"Громадянин, якого зафіксовано на відео, є порушником військового обліку, який намагався всіляко уникнути служби. Він відмовлявся самостійно з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Військовослужбовці ТЦК запросили його до службового автомобіля, але останній накивав п'ятами покинувши свого пса. Порушника військового обліку все ж доставили до транспортного засобу", - йдеться у повідомленні Волинського ТЦК та СП у фейсбук у неділю.

"Далі на відео видно військового, який іде поруч із авто, а за ним біжить той самий пес. У підсумку, військовий супроводив тварину до дому господаря. Сам чоловік показав, куди саме слід відвести його собаку. У підсумку, тварина була передана рідним військовозобов'язаного. А зважаючи на любов до тварин цього громадянина, його було направлено для подальшого проходження військової служби у один із кінологічних підрозділів", - повідомили у ТЦК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга

Україна зробила США пропозиції щодо газової інфраструктури та атомної генерації, йде робота над деталями – Зеленський

Зеленський: Працюємо з партнерами у Європі, щоб збільшувати закупівлі американської далекобійної зброї та ППО

Зеленський доручив дипломатам провести зустріч "Коаліції охочих" найближчим часом

Сили оборони уразили НПЗ та ГПЗ в РФ, а також нафтобазу в окупованому Бердянську

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

Окупанти просунулися у Дніпропетровській та Запорізькій областях менш як на 7 кв.км за два дні – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА