Інтерфакс-Україна
15:54 29.06.2025

Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

1 хв читати
Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

Ветерани Головного управління розвідки Міністерства оборони України Тарас Проць (спецпідрозділ "Kraken") та Сергій Шикун (Департамент активних дій ГУР) візьмуть участь в одному з найскладніших забігів планети — Spartan Ultra World Championship у французькому Морзіні.

Як повідомляється в телеграм-каналі ГУР в неділю, ультрамарафон тривалістю 15 годин із понад 60 перешкодами на гірській трасі завдовжки 52 км із набором висоти понад 3 тис метрів відбудеться в межах проєкту Limitless, мета якого — привернути увагу до наслідків війни та підтримати реабілітацію тих, хто віддав своє здоровʼя заради незалежності України.

"Мене абсолютно не лякає цей виклик, а навпаки мотивує. Я хочу випробувати себе", — сказав Проць.

"Хочеться показати іншим хлопцям, які тільки отримали травми на війні, що життя після ампутації продовжується", - зазначив Шикун.

Участь ветеранів ГУР у Spartan Ultra World Championship — частина кампанії зі збору коштів на реабілітацію ветеранів ГУР України, які втратили кінцівки внаслідок поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Індійські держкомпанії призупинили закупівлю російської нафти — ЗМІ

Трамп оголосив про намір запровадження санкцій проти Росії за підсумками 10-денного строку

PGZ хоче розширити співпрацю з Україною, зокрема говорять про виробництво стволів для САУ Krab

Комітет Сенату США підтримав виділення $1 млрд для України у проєкті оборонного бюджету - ЗМІ

МЗС України відреагувало на повідомлення про підтримку Нікарагуа окупаційної політики РФ

"Укрзалізниця" після критики скоротила число внутрішніх поїздів з верифікацію через "Дія.Підпис" з 5 до 3

Україна ініціювала екстренне засідання Радбезу ООН через атаку РФ - Сибіга

Верховна Рада ухвалила закон про обов’язкові 15 днів щорічної відпустки для військовослужбовців

АМКУ оштрафував двох найбільших фармдистриб’юторів на 4,8 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА