Інтерфакс-Україна
12:11 09.12.2025

ССО уразили ворожі склади з безпілотниками та паливом на ТОТ Донеччини та Луганщини

1 хв читати
ССО уразили ворожі склади з безпілотниками та паливом на ТОТ Донеччини та Луганщини

Бійці Сил спеціальних операцій (ССО) завдали в ніч на 8 грудня удару по району зберігання БпЛА у місті Донецьк та по складу з паливно-мастильними матеріалами на території тимчасово окупованої Луганської області.

"В н.п Донецьк, дрони ССО уразили склад БПЛА 9 омсбр 51А. На складі зберігалася значна кількість розвідувальних та ударних БПЛА тактичного рівня, а також бойові частини до них. В Луганській області, в н.п Сімейкіне уражений склад ПММ ГВ "Юг" противника. В результаті ураження знищено резервуари з близько 6000 м куб. палива", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі ССО.

Зазначається, що Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій задля підриву наступальних спроможностей російської армії.

ОСТАННЄ

Поїзди затримуються через аномальні погодні умови - Укрзалізниця

Окупанти втратили впродовж доби 820 військовослужбовців - Генштаб

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до трьох - МВА

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА