Інтерфакс-Україна
23:33 12.01.2026

У Дніпрі до житлових будинків підключають мобільні генератори - мер

1 хв читати

У Дніпрі підключають мобільні генератори до житлових будинків, повідомив мер міста Борис Філатов.

"Вдаємося до крайніх заходів. Просто до будинків підвозимо мобільні генератори та заживлюємо багатоповерхівки напряму", - написав він у телеграмі.

За словами мера, після останнього ворожого обстрілу енергетичної інфраструктури, енергокомпанії не можуть заживити низку районів лівобережжя Дніпра.

"На вулиці зараз -12. Навіть дизельне паливо замерзає. Але, як ви бачите на відео, енергетики, котрі не спали вже шалені 72 години, засинають просто на морозі. Робимо все, що можемо. Більше нічого сказати не можу", - наголосив він.

Як повідомлялося, Росія здійснила масовану атаку в ніч на 8 січня по Дніпру та Дніпропетровській області, а також по Запоріжжю та Запорізькій області.

Джерело: https://t.me/borys_filatovv/3038

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждалда внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА