Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:59 17.01.2019

Громадянська мережа "ОПОРА" поскаржилась на Андрія Садового у поліцію

1 хв читати
Громадянська мережа "ОПОРА" поскаржилась на Андрія Садового у поліцію

Громадянська мережа "ОПОРА" заявила в поліцію на кандидата у президенти, лідера "Самопоміч" Андрія Садового через рекламу без вихідних даних.

"На вулицях Ужгорода, а також у Тячівському районі спостерігачі "ОПОРИ" зафіксували білборди, а в Хусті агітаційні листівки лідера партії "Об’єднання "Самопоміч", кандидата на пост президента Андрія Садового. На цих агітаційних матеріалах немає вихідних даних", - повідомили у громадській мережі.

В ОПОРІ нагадали, що на бордах і листівках має міститися інформація про установу, що здійснила друк, дані про тираж та про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає ч. 3  ст. 59 закону про вибори президента.

"Представники закарпатської "ОПОРИ" про дані факти повідомили поліцію за телефоном "102", а також зареєстрували відповідні заяви – із детальним інформуванням правоохоронців про ймовірні ознаки порушення закону", - наголосили в "ОПОРІ".

Окрім цього, комунікаційниця "ОПОРИ" у Закарпатській області звернулася до прес-служби партії "Об’єднання "Самопоміч" із проханням про коментар стосовно даної ситуації, однак відповіді не отримала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА