Інтерфакс-Україна
12:41 27.06.2024

Явка на основних сесіях НМТ-2024 становила 92,19%

1 хв читати
Явка на основних сесіях НМТ-2024 становила 92,19%

Явка на основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ) становила 92,19% у 2024 році, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"З 14 травня до 25 червня відбувалися основні сесії НМТ. Для забезпечення 18 сесій тестувань були створені та задіяні тимчасові екзаменаційні центри - 976 в Україні та 73 за кордоном (тестування відбувалося в 31 країні)", - ідеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО.

Зазначається, що за оперативною інформацією, в основних сесіях НМТ узяли участь 265 298 осіб (із них 16 655 - за кордоном), а явка учасників становила 92,19% (92,81% - в Україні, 83,77% - за кордоном).

Як повідомлялося, НМТ 2024 року включає три обов'язкових предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) і один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія). Тестування відбувалося під час основних сесій 14 травня - 25 червня, а додаткові сесії відбудуться 11-19 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждалда внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА