Інтерфакс-Україна
17:41 06.11.2025

В Івано-Франківську в офісному приміщенні вибухнула зарядна станція, постраждало троє людей – ДСНС

1 хв читати

В Івано-Франківську на 3-му поверсі офісу вибухнула зарядна станція, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Вогнеборці ліквідували пожежу За попередніми даними, постраждало двоє людей. Одну людину врятували надзвичайники, ще 40 осіб евакуювали з будівлі", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Причини вибуху з’ясовують фахівці.

Рятувальники нагадують не залишати зарядні пристрої без нагляду, використовувати лише сертифіковане обладнання та не перевантажувати електромережу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

Зеленський обговорив з міністром оборони Литви перспективи спільного оборонного виробництва

Рух приміських рейсів на Дніпропетровщині змінено через підвищену небезпеку – регіональна філія "Придніпровська залізниця"

Фон дер Ляєн та Кошту: Працюємо разом з Україною над справедливим миром – нічого про Україну без України

Трамп не має наміру знімати з РФ санкції, але наполягає на прийнятті Україною плану припинення війни до четверга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА