Інтерфакс-Україна
12:55 10.01.2025

МЗС України: Підготовка до візиту генерала Келлога в Україну триває, причини перенесення юридичні

2 хв читати
МЗС України: Підготовка до візиту генерала Келлога в Україну триває, причини перенесення юридичні

Номінований на посаду спеціального представника з питань України в майбутній президентській адміністрації Кіт Келлог переніс візит до Києва з юридичних, а не політичних причин, заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Щодо візиту генерала Келлога: я віддав би перевагу, щоб його команда коментувала терміни візиту. Можу сказати, що візит продовжує готуватися, він відбудеться", - сказав він на брифінгу в Києві у п'ятницю.

Тихий наголосив, що жодних політичних причин, чому візит генерала відбудеться саме після інавгурації Трампа, а не до, як було анонсовано раніше, немає. "Єдині причини, через які візит відбудеться після інавгурації 20 січня, це суто юридичні", - пояснив речник.

Він знову зазначив, що Україна готується до візиту і вважає його дуже важливим. "Ми хочемо якнайшвидше після інавгурації розпочати діалог із Келлогом із найважливіших питань досягнення справедливого, всеосяжного та сталого миру", - зазначив Тихий.

Як повідомлялося, Келлог відклав ознайомчу поїздку до Києва та інших європейських столиць до інавгурації обраного президента США Дональда Трампа, яка відбудеться 20 січня.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що перенесення візиту є позитивним сигналом, оскільки свідчить про те, що адміністрація Трампа має глибинне розуміння природи цієї війни, і що необхідно шукати інструменти суттєвого впливу на РФ.

8 січня Келлог заявив, що ставить за мету знайти рішення для завершення війни РФ проти України протягом перших 100 днів президентства Трампа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА