Інтерфакс-Україна
08:17 09.01.2026

Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк

1 хв читати
Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк

Верховна Рада планує 13–14 січня розглянути пакет кадрових рішень щодо урядових відставок і призначень, повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція "Голос").

За його словами, 13 січня заплановано розгляд звільнень, зокрема: звільнення Дениса Шмигаля з посади у Міноборони, Михайла Федорова з посади у Мінцифри та Василя Малюка з посади голови СБУ.

"14 січня, середа, день призначень: Шмигаля на посаду Першого віце-Міністра енергетики; Федорова на Міністра оборони; Когось з двох (або Маслов або Мудра) на Мінʼюст; Скоріш за все Наталуху на Голову ФондуДержМайна", - прогнозує Железняк в дописі, оприлюдненому в Телеграм.

Окремо Железняк зазначив, що кандидатуру Євгенія Хмари наразі не подають на призначення головою СБУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада звільнила міністра оборони Шмигаля

Рада остаточно ухвалила законопроєкт про житлову реформу

Мережа "Антошка" добровільно відкликала окремі партії сумішей NAN та Nestogen після повідомлення від "Нестле Україна"

Фіннадходження держави на 1-му етапі літієвої УРП "Добра" очікуються у 13% виробленої продукції – Мінекономіки

Умєров та міністр закордонних справ Норвегії обговорили координацію зусиль для досягнення миру

Київ забезпечить гарячим харчуванням мешканців, які стоять на обліку в територіальних центрах районів

Кличко: у Києві без опалення близько 500 багатоповерхівок, енергодефіцит зріс після нічної атаки

Новий мультифункціональний простір з укриттями відкрився у Лозуватській громаді на Дніпропетровщині

В Україні зберігається морозна погода: вночі 12-17° морозу, на півночі – до 20°

Зеленський поінформував премʼєра Нідерландів про російські удари

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА