Інтерфакс-Україна
18:02 31.01.2026

Зеленський: Без прямого контакту на рівні лідерів неможливо буде домовитися про територіальні питання – ЗМІ

1 хв читати
Зеленський: Без прямого контакту на рівні лідерів неможливо буде домовитися про територіальні питання – ЗМІ
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна залишається відкритою для переговорів за участю Росії та США, втім він наголосив, що територіальні питання не можуть бути вирішені лише технічними командами.

"Без прямого контакту на рівні лідерів неможливо буде домовитися про територіальні питання", – сказав він в інтерв’ю для радіо Prague International.

Зеленський додав, що Україна розраховує на гарантії безпеки як від Сполучених Штатів, так і від Європи, а також на прогрес у напрямку членства в ЄС. Ці елементи є частиною ширшої 20-пунктної програми припинення війни, яка також включає масштабний пакет заходів з відновлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

Таяні: Італія підтримує вступ України до ЄС, але пріоритетом залишаються Балкани

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА