Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
08:51 23.07.2019

В ЄС сподіваються, що нова влада України, яка отримала сильний мандат на виборах, відповідатиме очікуванням її громадян

2 хв читати
В ЄС сподіваються, що нова влада України, яка отримала сильний мандат на виборах, відповідатиме очікуванням її громадян

В Європейському Союзі впевнені, що нова влада в Україні, яка отримала сильний мандат на недавніх виборах від громадян країни, відповідатиме їх очікуванням, а також сподіваються, що недоліки, виявлені спостережною місією ОБСЄ, будуть усунені до наступних виборів.

Про це йдеться в заяві речниці Високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні, поширеній в понеділок у Брюсселі.

"Після президентських виборів у березні і квітні український народ знову дав сильний мандат на проведення реформ на наступні п'ять років. Тепер нова влада зобов'язана відповідати очікуванням громадян України", - заявили в ЄС.

У заяві констатується, що, згідно з попередньою оцінкою Місії ОБСЄ / БДІПЛ зі спостереження за виборами, "основні права і свободи на парламентських виборах були в цілому дотримані". "Кампанія була конкурентною, а виборча адміністрація - компетентною і ефективною. Місія, проте, повідомила про покупку голосів і переплетення ділових і політичних інтересів, які диктують висвітлення виборів у ЗМІ, а також про інші зловживання, особливо в мажоритарних округах. Важливо, щоб українська влада недоліки, виявлені на основі рекомендацій ОБСЄ / БДІПЛ, усунула до встановленого виборчого циклу, включно з місцевими виборами 2020 року", - впевнені в ЄС.

При цьому прес-секретар запевнив, що ЄС підтримує демократичну, стабільну і процвітаючу Україну. "Ми з нетерпінням чекаємо продовження розвитку нашої політичної асоціації та економічної інтеграції і продовження процесу реформ, що лежать в основі нашої Угоди про асоціацію, і тісної співпраці з цією метою з новою Верховною Радою і новим урядом, коли він буде сформований", - зазначив він.

У зв'язку з цим в ЄС уточнили, що ці реформи включають зміцнення правопорядку, боротьбу з корупцією, енергетичну і макроекономічну стабільність на благо громадян України. "Європейський Союз залишається незмінним у своїй підтримці незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - запевнив речник Високого представника.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Лідери ЄС перед зустріччю Трампа з Путіним: Дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сибіга: Майбутнє України не може бути визначене без України

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

ЄС отримав третій транш EUR1,6 млрд непередбачених прибутків від заморожених активів РФ, які підуть на підтримку України

ЄС офіційно підтвердив проведення позачергового засідання глав МЗС країн-членів ЄС через майбутні переговори Трампа та Путіна

Каллас заявляє, що будь-яка угода між США і Росією повинна включати Україну і ЄС

Зеленський подякував європейським лідерам за підтримку напередодні саміту на Алясці

Лідери ЄС закликали Трампа захищати інтереси України та Європи - комюніке

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА