Інтерфакс-Україна
10:00 16.04.2025

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

1 хв читати
Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Голова фракцій "Слуга народу" Давид Арахамія назвав депутатів, які виступають проти продовження воєнного стану, "космонавтами з Верховної Ради" і зіронізував щодо закордонних відряджень таких депутатів.

"Деякі космонавти з Верховної Ради виступають проти продовження воєнного стану. Після Сум. Після Кривого Рогу. Під час наступу росіян", - написав він у телеграм у середу.

"Багато журналістів запитують, що я про це думаю. Слів немає. Лише літери, в основному з кінця алфавіту. "Втома від війни" дається взнаки після виснажливого закордонного відрядження", - йдеться у його дописі.

Як повідомлялось, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що у середу голосуватиме проти продовження мобілізації та воєнного стану.

Серед причин, щоб не голосувати Гончаренко називає те, що демобілізації та термінів служби досі немає.

"Зараз наші військові, які захищають свою країну від окупантів – найменш захищені цією ж країною. Фактично знаходяться в рабстві", – додає він.

Друга причина, на його думку – ТЦК, які "досі продовжують бусифікацію. Людей досі пакують на вулицях і мобілізують. Про адекватний рекрутинг ніхто не хоче чути".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники провели спецоперацію з евакуації чотирьох українських військових з ТОТ

Ділянка євроколії Ужгород – Чоп почала роботу 5 вересня

Сибіга обговорив із новим очільником МЗС Нідерландів санкції проти РФ та гарантії безпеки для України

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

Підліток отримав поранення через підрив на міні у Херсоні

Сибіга обговорив із главою МЗС Словаччини реалізацію взаємовигідних енергетичних та інфраструктурних проєктів

Перестановки відбулися в уряді Великої Британії

Фіцо: Словаччина невелика і не може надати Україні багато гарантій безпеки, але підтримує їх

Сійярто: Угорщина не може відмовитись від російської нафти, бо "не має іншого вибору"

Фіцо заперечив, що обговорював з Путіним у Китаї енергетичну блокаду України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА