Інтерфакс-Україна
12:34 03.09.2025

Зеленський прибув до Данії

1 хв читати
Зеленський прибув до Данії

Президент України Володимир Зеленський прибув до Данії, де зустрінеться з прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, а також візьме участь у переговорах з лідерами Нордично-Балтійської вісімки, повідомив журналістам прессекретар президента Сергій Никифоров.

"Володимир Зеленський прибув до Данії для двосторонньої зустрічі із пані премʼєр-міністром Метте Фредеріксен та переговорів із лідерами формату NB8 (Nordic-Baltic 8)", - сказав він.

Раніше Зеленський повідомив, що у середу у Данії візьме участь у саміті Україна – держави Північної Європи та Балтії, ввечері зустрінеться з президентом Франції, а в четвер візьме участь у засіданні "Коаліції охочих", де , зокрема, обговорить необхідність посилення заходів тиску на РФ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина запропонувала постачати 480 БМП щороку для озброєння ЗСУ – ЗМІ

Росіяни просунулися в Харківській, Донецькій та Запорізькій областях - DeepState

Український генпрокурор у розмові з польським колегою: Кожен доказ воєнного злочину РФ стає частиною фундаменту для Спецтрибуналу

Джорджіо Армані помер на 91-му році життя

Петицію про надання Героя України (посмертно) Парубію зареєстровано на сайті президента

Фон дер Ляєн активізує контакти з Моді та намагається залучити його до припинення війни в Україні

Учасники "Коаліції охочих" обговорили готовність кожної з країн зробити внесок у гарантування безпеки України – Зеленський

Удар РФ по місії Данської ради у справах біженців: дві людини загинули, ще троє поранені

Партнери з Коаліції охочих заявили про постачання Україні ракет великої дальності - Стармер

У справі ексголови Верховного суда Князєва підозру отримав бізнесмен, що сприяв передачі коштів, - НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА