Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:45 06.03.2019

На Дніпропетровщині опечатали офіс команди Зеленського

1 хв читати
На Дніпропетровщині опечатали офіс команди Зеленського

Сьогодні зранку у місті Павлоград на Дніпропетровщині опечатали офіс команди кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського, повідомляють у прес-службі В.Зеленського.

"Сьогодні вранці опечатали офіс Зе!команди у Дніпропетровській області, місто Павлоград. Ми шоковані поведінкою людей-хейтерів Зеленського!", - йдеться у повідомленні команди кандидата в президенти у Facebook.

Зазначається, що до офісу "Зе!Команди" також був прикріплений лист про штраф у 10 000 грн і негайне розірвання договору без повернення оплати за оренду.

"У перший же день роботи в нас був великий потік охочих приєднатися до команди і стати членом Зе!команди. Побачивши велику активність громадян нашого округу, адміністрація Гуллівера, спільно з найнятою охороною, члени якої є з ГО Національний корпус, увірвалися в офіс і адміністратор ТЦ поводилася агресивно та на зауваження не реагувала. Змусила зняти всю атрибутику Зе!команди. Коли менеджери почали знімати плакати, вона вирвала один та порвала. Адміністрація з охороною вивела всіх людей, що працювали і заповнювали анкети", - розповів представник "Зе!Команди" у Павлограді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Планується зустріч Зеленського та Віткоффа у Парижі - джерело

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

Є близько 30 документів безпекових гарантій, але нам потрібно більше ніж ці документи – Зеленський

Під час засідання "Нордично-Балтійської вісімки" обговорили PURL, ППО, гарантії безпеки – Зеленський

Зеленський анонсував розмову з Трампом найближчим часом

Фредеріксен на зустрічі із Зеленським обговорила додаткову підтримку Україні

Зеленський прибув до Данії

Зеленський: Показовими ударами по Україні Путін демонструє свою безкарність

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА