Інтерфакс-Україна
08:05 06.09.2025

Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

1 хв читати
Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

Російські обстріли спричинили знеструмлення на залізничній дільниці перед Слов'янськом Донецької області, через що поїзди вимушено матимуть затримку, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниця".

"Ранок починається з обстрілу залізничної інфраструктури на Донеччині. Маємо знеструмлену дільницю перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що для найближчих рейсів краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках.

Наразі оцінюються пошкодження та строки відновлень.

 

ОСТАННЄ

Виставка "Ікони на ящиках з-під озброєнь" вперше відбулася в країнах Африки – МЗС

Будинок уряду у Києві готують до протиаварійних і консерваційних робіт, КМДА погодила дозвільні документи

Стратегія України полягає в тому, щоб не дати росіянам можливості маневрувати на фронті - Умєров

Мережі Криворізької ТЕЦ на 60% готові до ОЗП і робиться все можливе для повної підготовки – Кулеба

Представники Міноборони і німецької компанії FFG обговорили локалізацію ремонту бронетехніки в Україні

Порошенко повіз на фронт велику партію допомоги – дрони, броньовані медеваки, екскаватори і РЕБ

Лісовий: уряд має працювати над проблемою зарплат медпрацівників шкіл

Україна має долучитися до проєкту "стіни дронів" уздовж східного кордону ЄС – Єрмак

На 2027р заплановано впровадження ДПА для 4-х класів і пілотування ДПА для 9-х - голова комітету Ради

Розмова Трампа із Сі Цзіньпіном відбудеться о 16:00 за Києвом - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА