Інтерфакс-Україна
15:22 30.07.2025

В метро Києва поліція затримала "зачепера", який п’яним на спір катався між вагонами

1 хв читати
В метро Києва поліція затримала "зачепера", який п’яним на спір катався між вагонами

В столичному метрополітені на станції "Славутич" в середу поліцейські столичної підземки затримали "зачепера", який п’яним катався між вагонами, повідомляє поліція Києва.

"Інцидент відбувся сьогодні на станції метро "Славутич". Так, співробітники метрополітену та правоохоронці виявили чоловіка, який, ризикуючи своїм життям, їхав між вагонами електропотягу", - йдеться в повідомленні поліції в телеграм-каналі в середу.

В поліції зазначають, що, побачивши поліцейських, 26-річний киянин почав тікати та чинити опір, ігноруючи законні вимоги працівника поліції.

"Охоронці порядку затримали порушника – він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що на спір катався між вагонами, а намагався втекти від правоохоронців, аби уникнути відповідальності", - уточнюють в поліції.

На затриманого поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та за ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Чехії переконався, що допомога Україні є цілеспрямованою та змістовною

ЗСУ зводять нанівець російській прорив перед зустріччю Трампа з Путіним – ЦПД

Президент Навроцький представляє Польщу під час телефонної конференції з президентом США та партнерами України

Нардеп Христенко, який проходить по справі детективів НАБУ, оголошений в розшук

У ЄС вивчають можливість пом'якшення санкцій проти РФ у разі домовленості про припинення вогню в Україні

Україна вирішує своє майбутнє і повинна якомога швидше сісти за стіл переговорів - прем’єр Нідерландів про розмову з британським колегою

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з 14 населених пунктів Донеччини– ОВА

Кабмін в середу планує ухвалити пакет рішень для підтримки прифронтових регіонів - премʼєр

Бюджетний комітет ВР схвалив проєкт змін держбюджету-2025 до 2-го читання та лишив пропозицію переспрямування доходів Києва

США можуть як послабити, так і посилити санкції проти РФ за результатами зустрічі Трампа і Путіна – глава Мінфіну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА