Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:04 26.07.2019

СБУ заявляє, що забезпечила кібербезпеку виборів до ВР

1 хв читати
СБУ заявляє, що забезпечила кібербезпеку виборів до ВР

Фахівці Служби безпеки України вжили вичерпних заходів із захисту інтересів суспільства та держави від протиправного кібернетичного та інформаційного впливу під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради та підрахунку голосів, йдеться заяві, оприлюдненій прес-центром спецслужби в п'ятницю.

"Завдяки скоординованим діям із співробітниками Центральної виборчої комісії, кіберполіції та Держспецзв'язку фахівці служби забезпечили належний рівень кібербезпеки та мінімізували загрози надійному і безпечному функціонуванню Єдиної інформаційної автоматизованої системи "Вибори" та автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". Це дозволило громадянам України у повній мірі реалізувати свої конституційні права", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні також зазначено, що міжнародні спостерігачі високо оцінили роботу СБУ щодо гарантування безпеки виборчого процесу в інформаційному та кіберпросторі.

Позачергові вибори до Верховної Ради відбулися в неділю, 21 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Безпілотники СБУ повторно атакували термінал зберігання "шахедів" у Татарстані

Встановлено особи ще двох окупантів, які катували українських військовополонених - СБУ

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

СБУ викрила в Одесі кліриків УПЦ (МП), які виправдовували воєнні злочини РФ

Безробітний на Дніпропетровщині шпигував для ворога за підрозділами ППО та військовими ешелонами

Експрацівниця Пенсійного фонду Запоріжжя готувала ракетний удар ворога по промислових об'єктах міста

Понад 7 млн канадців проголосували на виборах до опублікування всіх передвиборчих програм

Розрізненість опозиційних сил Грузії позначилася на результатах парламентських виборів - Наливайченко

Результати парламентських виборів у Грузії не можна визнавати - заява голів комітетів низки парламентів країн Європи та Канади

Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні - нардеп Клименко

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА