Інтерфакс-Україна
23:40 17.01.2026

Кількість постраждалих від удару КАБами по передмістю Сум зросла до чотирьох - МВА

1 хв читати

Вже четверо постраждалих цивільних зафіксовано після ворожої атаки КАБами по передмістю Сум, повідомив начальник МВА Сергій Кривошеєнко у Телеграм-каналі.

"На місці екстрена медична служба надала допомогу: всього чотири постраждалих. Госпіталізовано до стаціонару 7-річного хлопчика та 76- річну жінку. Двоє жінок: 66-ти та 77- ми років отримали медичну допомогу та відмовились від госпіталізації", - написав Кривошеєнко у Телеграмі.

За інформацією МВА жоден мешканець з будинків, які потрапили під удар, наразі не потребує перевезення для ночівлі в інше місце. Орієнтовно пошкоджено 15 домогосподарств. Є пошкодження стін у двох будівлях, у решті будинків - вибиті вікна. Пошкоджені комунікаційні мережі. Певна кількість абонентів - без газу та електропостачання.

Джерело: https://t.me/serhii_kryvosheienko/944

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генеральний секретар НАТО обговорив із Трмпом безпеку в Гренландії та Арктиці

ЄС розглядає можливість запровадження тарифів проти США на суму EUR93 млрд - ЗМІ

Одна людина поранена внаслідок удару по Запоріжжю — ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА