Інтерфакс-Україна
14:48 12.09.2025

САП просить визнати необґрунтованими активи заступника міністра охорони здоров’я Кузіна на понад 3 млн грн

1 хв читати
САП просить визнати необґрунтованими активи заступника міністра охорони здоров’я Кузіна на понад 3 млн грн

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) заявив позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) про визнання необґрунтованими активів заступника міністра охорони здоров’я України – головного санітарного лікаря України на суму більше 3,2 млн грн та стягнення їх в дохід держави.

"Вказана особа у 2021–2022 роках набула дві земельні ділянки та два житлових будинки на території Київської області. Однак аналізом доходів та видатків посадовця встановлено неможливість набуття цих активів за рахунок законних джерел", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі у п’ятницю.

У повідомленні не називається ім’я фігуранта, однак станом на зараз вказану посаду обіймає Ігор Кузін.

Прокурор САП звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими активів і їх стягнення в дохід держави. Вищим антикорупційним судом за заявою прокурора у порядку забезпечення позову накладено арешт на активи, які є предметом спору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА