Інтерфакс-Україна
18:05 23.10.2024

Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

1 хв читати
Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

Запобіжний захід у вигляді особистої поруки застосовано до народної депутатки, підозрюваної в незаконному збагаченні, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"23 жовтня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував до народної депутатки України, яка підозрюється в незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді особистої поруки", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Ім'я фігурантки не називають. За даними джерел "Інтерфакс-Україна", йдеться про Ірину Кормишкіну, яка раніше мала прізвище Аллахвердієва (фракція "Слуга народу").

Згідно з повідомленням, поручителями суд визначив двох осіб: голову фракції "Слуга народу" Верховної Ради України Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.

Як повідомлялося, 16 жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру в незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

"За даними слідства, у 2021-2022 рр. вона набула у власність активи на суму понад 20 млн грн. За них згодом було придбано будинок на Одещині, в якому народна обраниця наразі проживає. Водночас її офіційний дохід за цей період та заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн, які підозрювана використовувала на інші цілі", - йшлося в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що нардепка незаконно збагатилася на суму понад 20 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Міністр фінансів США: переговори зі Китаєм призупинилися, можливий дзвінок Трампа і Сі Цзіньпіна

Келлог: питання нерозширення НАТО, включно з Україною, є предметом обговорення і занепокоєння Росії

Фон дер Ляєн: Європа має стати незалежною, збільшити оборонні витрати і прийняти Україну до ЄС

Внаслідок масованого удару російських БпЛА по Харкову постраждала співробітниця КП - Терехов

Внаслідок атаки дронів по селу Василів Хутір на Харківщині поранено 8 осіб, серед них дві дитини - Синєгубов

Масований удар ворожих БпЛА по території КП у Харкові спровокував пожежу, без постраждалих – мер

Окупанти вдарили по Слобідському району Харкова, наслідки уточнюються

Харків під атакою ворожих БпЛА — мер

Келлог: Відсутність російського меморандуму ставить під загрозу переговори щодо припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА