Інтерфакс-Україна
09:45 03.10.2025

ДБР виявило в одеського правоохоронця необґрунтовані активи на майже 3 млн грн

1 хв читати
ДБР виявило в одеського правоохоронця необґрунтовані активи на майже 3 млн грн

Працівники Державного бюро розслідувань виявили у правоохороця з Одеси ряд активів, набутих необгрунтовано, повідомляє пресслужба ДБР.

"ДБР у співпраці з НАЗК встановило, що упродовж 2021 року правоохоронець набув активи з ознаками необґрунтованості, оформивши їх у тому числі на близьких осіб. Серед них: Lexus ES 250, 2016 року випуску, ціна за договором — 750 000 грн; Mercedes-Benz GLK 220 CDI, 2011 року випуску, ціна за договором — 425 156 грн; Mercedes-Benz GLE 350D, 2017 року випуску, ціна за договором — 838 500 грн (при мінімальній ринковій вартості 1 676 900 грн)", - вказується у повідомленні.

За матеріалами ДБР та НАЗК Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала позов до Вищого антикорупційного суду про стягнення в дохід держави необґрунтованих активів правоохоронця та його близьких осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

Після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні № 8 - Кличко

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

В Данії можуть організувати демонстраційний хаб, де будуть представлені українські безпекові рішення - Шмигаль

Україна отримає від Естонії понад 150 наземних безпілотних платформ THeMIS

Глава МВС: тільки за вересень нацгвардійці поповнили обмінний фонд 28 полоненими російськими військовими

Самп'єрто: звільнення українських співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ залишається пріоритетом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА