Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:03 10.04.2019

Парубій вважає неповагою небажання Зеленського брати участь у передбачених законом дебатах

2 хв читати
Парубій вважає неповагою небажання Зеленського брати участь у передбачених законом дебатах

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що кандидат на посаду президента України, шоумен Володимир Зеленський викладе свій план розвитку країни на теледебатах.

"Ми всі переконані, що свій план розвитку країни він (В.Зеленський - ІФ) викладе на чесних дебатах, які відбудуться відповідно до закону України. Тому що небажання брати участь у законом передбачених дебатах - це неповага до закону України, неповага до всіх нас. Якщо нехтувати законом сьогодні, як може людина завтра мати можливість очолювати країну", - сказав спікер на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Як повідомлялося, 9 квітня голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) України Тетяна Сліпачук і голова правління "Національної суспільної телерадіокомпанії України" (НСТУ) Зураб Аласанія заявили, що офіційні дебати кандидатів у президенти України можуть відбуватися лише в студії телеканалу "UA:Суспільне".

"Суспільний мовник готовий до проведення таких дебатів, і я радий, що ЦВК зайнята чітку позицію про те, як і де мають відбуватися дебати. Офіційні дебати призначено 19 лютого на 20:00. А після цього - в будь-який час і в будь-якій формі", - сказав голова правління НСТУ З.Аласанія на брифінгу у вівторок.

"Все інше, що кандидати можуть узгодити між собою, наприклад, у форматі ток-шоу або в якомусь іншому місці, і назвати це дебатами або як захочуть, фінансується за рахунок виборчих фондів кандидатів і має відбуватися на принципах рівності сторін", - зазначила в свою чергу голова ЦВК України Т.Сліпачук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: кожна нормальна людина на землі хоче, щоб народу Ірану нарешті пощастило звільнитися від режиму, який там є

Кабмін розробить програму підтримки для людей, що працюють в ремонтних бригадах - Зеленський

Зеленський анонсував продовження рішень кадрових змін у регіонах і СБУ

Зеленський обговорив із главою МЗС Норвегії енергетичну ситуацію в Україні

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА