Інтерфакс-Україна
11:38 19.05.2025

Іспанський мовник RTVE закликає до обговорення впливу збройних конфліктів на телеголосування на "Євробаченні"

1 хв читати
Іспанський мовник RTVE закликає до обговорення впливу збройних конфліктів на телеголосування на "Євробаченні"

Іспанське національне телебачення (RTE) закликає до обговорення питання про те, чи впливають збройні конфлікти на телеголосування на "Євробаченні".

"Іспанське національне телебачення (RTE) має намір звернутися до Європейської мовної спілки (EBU), організатора пісенного конкурсу "Євробачення", з проханням розпочати дебати щодо телеголосування на конкурсі, щоб оцінити, чи є нинішній метод найбільш доцільним", - йдеться в новині на сайті RTVE.

На думку мовника, на телеголосування впливають нинішні збройні конфлікти, через що церемонія може втратити свою культурну сутність.

Як повідомлялося, ніч на 18 травня у швейцарському місті Базель відбувся фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2025", переможцем якого став представник Австрії виконавець JJ з піснею "Wasted Love". Представники України гурт Ziferblat посіли 9-те місце. Представниця Іспанії, виконавиця Melody з піснею "ESA DIVA" посіла 24-те місце із 26-ти можливих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Глава МЗС Німеччини зустрівся з директором НАБУ та керівником САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА