Інтерфакс-Україна
15:30 19.12.2025

Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України — Зеленський

1 хв читати
Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України — Зеленський
Фото: Unsplash

Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України, зазначає президент України Володимир Зеленський.

"Традиційно  протягом усіх років після відновлення нашої самостійної державності у 1991 році Польща завжди нас підтримувала.] Польща була завжди з Україною і ми завжди стараємося, щоб Польща і була присутня в усіх процесах, які визначають майбутнє Європи", — сказав Зеленський  на спільній з президентом Польщі Каролем Навроцьким пресконференції у Варшаві у п'ятницю.

Він підкреслив, що Навроцький брав участь у контактах з президентом США Дональдом Трампом.

"Влітку цього року, в серпні, було важливо, що Кароль нагадав президенту Трампу про річницю Варшавської битви. І це була згадка, яка дуже серйозно символізувала значимість, як Польщі, так і України, нашої спільної роботи для захисту всієї Європи", — наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Оголошено про підозру судді райсуду, яка збила двох дітей у Харкові

Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА