Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:19 27.02.2019

Бойко: Місія ОБСЄ в Україні потрібна для забезпечення чесності виборів

1 хв читати
Бойко: Місія ОБСЄ в Україні потрібна для забезпечення чесності виборів

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" і кандидат в президенти Юрій Бойко на зустрічі з делегацією Парламентської асамблеї ОБСЄ відзначив важливість місії, спрямовану в Україну для контролю за чесністю виборів.

"Це дуже важливо, оскільки ми вже зараз бачимо, що по всій країні відбуваються спроби скупки голосів. Ми отримуємо дуже багато сигналів про це", - сказав опозиційний політик.

"Учора, будучи в Чернігові, я ще раз отримав інформацію про те, що через офіси окремих народних депутатів від БПП надходять кошти для скупки голосів. Звичайно, я відкрито повідомив про це місії, оскільки вважаю, що в сьогоднішній ситуації, з таким напруженням, який є в суспільстві, потрібно уникнути будь-яких фальсифікацій. Якщо люди зрозуміють, що їх обдурили, ситуація буде просто непередбачуваною. Вибори повинні бути чесними. Політики повинні поважати вибір народу і не допускати ганьбить країну скупки голосів", - підкреслив Ю.Бойко.

Він зазначив, що міжнародна громадськість знає про спроби фальсифікації виборів в Україні. "Представники ПА ОБСЄ вже теж чули про це, у них є відповідна інформація. Вони знають, що відкрито розслідування щодо декількох випадків скупки голосів. Чим більше уваги буде залучено до подібних ганебних випадків, тим більше шансів, що вибори пройдуть чесно", - резюмував Ю.Бойко, підсумовуючи зустріч з делегацією, яка відбулася у вівторок, 26 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Лідер ультраправої партії в Румунії вирішив оскаржити результати виборів президента

Результат виборів президента Польщі можуть визначити виборці, які підтримали у 1-му турі праворадикальних кандидатів - Климпуш-Цинцадзе

Румунії пощастило, що на виборах президента вдалося уникнути впливу Росії - Сірко

На парламентських виборах у Португалії народ висловив довіру уряду "Демократичного альянсу" - екс-прем'єр

У другий тур президентських виборів у Польщі вийшли Тшасковський та Навроцький

Франція відкинула звинувачення засновника Telegram про втручання у вибори в Румунії

Сіміон визнав поразку на виборах президента Румунії

Президентка Єврокомісії привітала лідера президентських виборів Дана в Румунії

Мер Варшави Тшасковський і консерватор Навроцький виходять до другого туру виборів президента Польщі – екзитполи

Екзитполи прогнозують перемогу в президентських виборах у Румунії проєвропейському кандидату

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА