Інтерфакс-Україна
13:50 28.08.2025

Агрофірма громадянина Австрії запустила елеваторний комплекс і комбікормовий завод на Черкащині

1 хв читати
Агрофірма громадянина Австрії запустила елеваторний комплекс і комбікормовий завод на Черкащині
Фото: https://www.facebook.com/usaid.agro

ТОВ "Агро Плюс 2006 " (Черкаська обл.) запустило новий елеваторний комплекс потужністю 15 тис. тонн зберігання і комбікормовий завод, повідомила пресслужба проєкту "USAID Агро" у Facebook.

"Елеватор уже працює з ячменем та пшеницею і готується до сезону соняшнику та кукурудзи. А минулого тижня підприємство анонсувало вигідні умови співпраці для мікро-, малих та середніх агровиробників ", - зазначається в повідомленні.

Завдяки новим потужностям "Агро Плюс 2006" також пропонує фермерам зручну модель співпраці, що допомагає заробляти на відгодівлі свиней без значних вкладень, зауважила пресслужба.

У межах проєкту господарство зобов`язалося залучити понад 80 мікро-, малих і середніх агровиробників, які отримають сервісну підтримку та допомогу в продажі продукції за ринковими цінами.

За оцінкою галузевих ЗМІ, інвестиції в будівництво елеваторного комплексу становили близько 90 млн грн.

ТОВ "Агро Плюс 2006"  засноване 2006 року у Черкаській області. Господарство спеціалізується на вирощуванні племінних свиней породи Велика біла (австрійська селекція), а також здійснює продаж сперми свиней племінних порід. Свинокомплекс господарства розрахований на 1300 свиноматок. 

ТОВ "Агро Плюс 2006 " напрацювало власну систему менеджменту на свинарському підприємстві "Система Тимошівка", що направлена на вирощування свиней без антибіотиків. Господарство експортує власну продукцію до Австрії та Італії. Його засновником і директором є громадянин Австрії Томас Брунер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держгеонадра з чергової спроби реалізувала "Газ-МДС" Любинецьку нафтогазову площу з перевищенням ціни удвічі

Верховна Рада схвалила держбюджет-2026 з доходами 2,9 трлн грн та видатками 4,8 трлн грн

Ще шість проєктів відібрали для фінансування за Програмою відновлення України III

Кабмін ініціював припинення повноваження частини наглядових рад держенергокомпаній, нових членів оберуть до кінця грудня - Свириденко

Імпорт енергообладнання звільнено від ПДВ на 2026-2028 роки

"Укренерго" у четвер обмежуватиме електроспоживання на рівні останніх кількох днів – в усіх регіонах від 0,5 до 3 черг

Шмигаль підтвердив об'єднання "ДОТ" й "АОЗ" в одне підприємство, буде створена нова наглядова рада

Запровадження системи "еАкциз" відкладено до 1 листопада 2026р

Рада змінила норми оподаткування нерухомості для ВПО та відкоригувала критерії "Клубу білого бізнесу" – Гетманцев

Рада підняла податок на прибуток банків у 2026р з 25% до 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА