Інтерфакс-Україна
09:36 31.07.2025

У Києві через ворожу атаку минулої ночі постраждали понад 50 людей

1 хв читати
У Києві через ворожу атаку минулої ночі постраждали понад 50 людей

У Києві через комбіновану ракетно-дронову атаку минулої ночі понад 50 людей звернулися за медичною допомогою, 30 із них госпіталізовано, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Понад 50 людей звернулися за медичною допомогою. 30 із них медики госпіталізували", - сказав він у відео, що опубліковано в телеграм-каналі мера.

Раніше повідомлялося про шістьох загиблих. З них 4 в Святошинському районі, 2 - в Соломʼянському. Серед загиблих дитина, хлопчик шести років.

"Жахлива картина в Святошинському районі. Тут обвалився цілий підʼїзд житлового будинку. Рятувальники шукають людей під завалами. Наразі відомо про 6 загиблих внаслідок атаки ворога на столицю. Але їх кількість, на жаль, може збільшитися", - сказав Кличко.

За його даними, розгорнуті штаби для допомоги всім постраждалим. Також тим киянам, чиї помешкання були пошкоджені чи знищені внаслідок ворожої атаки, місто виплачує грошові компенсації. Зокрема, і на тимчасову оренду житла.

Раніше також повідомлялося, що у столиці внаслідок російської атаки дронами та балістикою у понад 27 локаціях. Найдужче постраждали Соломʼянський, Святошинський, Шевченківський та Голосіївський райони.

ОСТАННЄ

Трамп розпорядився підвищити митні тарифи на імпорт з Канади до 35% — Білий дім

Один загиблий, один поранений внаслідок обстрілів Запорізького району — ОВА

Президент Трамп незадоволений питанням щодо визнанням палестинської держави Францією, Великою Британією та Канадою — речниця

Сенатори США пропонують законопроєкт про нову допомогу Україні на понад $50 млрд - ЗМІ

Окупанти втратили 88 осіб на покровському напрямку - Генштаб

У ЦАХАЛ повідомили про нанесення авіаударів по позиціях "Хезболли" на півдні Лівану

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Індійські держкомпанії призупинили закупівлю російської нафти — ЗМІ

Трамп оголосив про намір запровадження санкцій проти Росії за підсумками 10-денного строку

PGZ хоче розширити співпрацю з Україною, зокрема говорять про виробництво стволів для САУ Krab

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА