Інтерфакс-Україна
23:14 21.05.2025

Єрмак: першим кроком після переговорів з РФ має бути реалізація домовленості про обмін полоненими у форматі "1000 на 1000"

1 хв читати

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скоординував позиції щодо переговорів про досягнення миру з дипломатичними представниками лідерів держав Північної Європи та Балтії, повідомила пресслужба глави держави.

Єрмак зазначив, що першим кроком після переговорів із російською стороною має бути реалізація домовленості про обмін полоненими у форматі "1000 на 1000". Друге – це визначення місця проведення наступної зустрічі з представниками РФ.

Очільник Офісу президента поінформував про перемовини в Стамбулі, зустрічі президента України в Італії та Ватикані, а також про розмову Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом і лідерами країн Європи.

Під час розмови також приділили увагу подальшому санкційному тиску на РФ за затягування війни з її боку.

Джерело: https://president.gov.ua/news/andrij-yermak-skoordinuvav-iz-radnikami-lideriv-derzhav-pivn-97993

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА