Інтерфакс-Україна
15:23 17.10.2025

Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

1 хв читати
Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

Суд у Польщі у п'ятницю вирішив відмовити в екстрадиції до Німеччини українця, підозрюваного в підриві газопроводів "Північний потік", повідомляє Associated Press.

Згідно з даними агентства, Варшавський окружний суд також постановив, що цей громадянин України має бути негайно звільнений.

Його адвокат, Тімотеуш Папроцький, заявив перед початком слухання, що "мій клієнт не визнає своєї провини, він не скоював жодних злочинів проти Німеччини й не розуміє, чому німецька сторона висунула проти нього ці обвинувачення". Він також заявив, що доводитиме, що жоден українець не повинен притягатися до відповідальності за будь-які дії, спрямовані проти Росії.

Громадянин України Володимир Ж. був заарештований у Польщі 30 вересня за підозрою у вибуху газопроводів "Північний потік". Його розшукували за Європейським ордером на арешт, виданим німецькою розвідкою.

Руйнування трьох із чотирьох ниток газопроводів "Північний потік-1" і "Північний потік-2", призначених для транспортування природного газу з РФ до Німеччини, сталося 26 вересня 2022 року на глибині близько 80 метрів на дні Балтійського моря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Запоріжжі в результаті російської атаки поранені двоє людей

"Укрпошта" підвищила Шкрюм до першої заступниці гендиректора

У Білому домі заявили про відсутність намірів Трампа зустрічатися з Путіним ближчим часом, як і Рубіо з Лавровим

Трамп: Ми завершили вісім воєн, і дев'ята на підході

Сибіга отримав від канадської колеги запрошення на майбутню зустріч міністрів закордонних справ країн G7

У Ворзелі заклали капсулу на старт будівництва Центру взаємодії за сприяння УЧХ

Зеленський призначив головою Маріупольської райадміністрації посадовця Донецької обладміністрації Панасенка

Румунська розвідка зірвала диверсію на NOVA POST, організовану РФ на території Румунії

Зеленський і премʼєр-міністр Іспанії домовилися зустрітися

Зеленський анонсував нову угоду з європейськими партнерами щодо оборонних спроможностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА