13:35 31.01.2025

Голосувати за переможця нацвідбору "Євробачення-2025" можна буде в "Дії" та через СМС – "Суспільне"

1 хв читати
Голосувати за переможця нацвідбору "Євробачення-2025" можна буде в "Дії" та через СМС – "Суспільне"

Голосувати за переможця українського національного відбору на участь у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2025" можна буде в мобільному застосунку "Дія" та за допомогою СМС, повідомляє Суспільне мовлення.

"Як і в попередні роки, переможця нацвідбору та представника України на "Євробаченні-2025" визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Цьогоріч глядацьке голосування відбудеться в мобільному застосунку "Дія" та за допомогою СМС", - йдеться в повідомленні "Суспільного".

Зазначається, що взяти участь в онлайн-голосуванні у застосунку "Дія" зможуть всі охочі віком від 14 років.

"Щодо СМС-голосування, абоненти мобільних операторів повинні відправити повідомлення на короткий номер 7576 із кодом від 1 до 10, який відповідає порядковому номеру учасника. З одного телефонного номера буде зараховано не більше одного СМС-повідомлення за одного учасника фіналу", - йдеться у повідомлені.

Як повідомлялося, "Євробачення-2025" відбудеться в Базелі (Швейцарія). Фінал відбудеться в Санкт-Якоб Холі в суботу, 17 травня, а півфінали - у вівторок, 13, і четвер, 15 травня. Фінал нацвідбору-2025 відбудеться 8 лютого у форматі телевізійного концерту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА