Інтерфакс-Україна
16:53 27.10.2024

Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні - нардеп Клименко

2 хв читати
Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні - нардеп Клименко

Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні, вважає заступниця голови фракції "Голос" у Верховній Раді України Юлія Клименко.

"На жаль, результати виборів у Грузії, як і в Молдові, дуже тривожні й дуже небезпечні для демократії в нашому регіоні. Говорячи прямо: кремлівські гроші та пропаганда виграли цього разу. Ці результати також відображають нерішучість наших партнерів, постійно глибоко стурбованих партнерів. Громадяни Молдови та Грузії дивляться на криваву війну в Україні, на те, як ми для захисту України, Європи та демократії повинні постійно випрошувати необхідні пакети зброї та членство в НАТО і ЄС, і роблять висновок, що вони значно менші, слабкіші за Україну й навряд чи їм на допомогу прийдуть стурбовані західні партнери. На жаль, поки що зло перемагає", - сказала Клименко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

Народний депутат також зазначила, що результати виборів у Грузії - це гарний урок для України та її майбутніх виборів. "Ми повинні вже зараз готуватися до масованої дезінформації та потоку брудних грошей Росії для купівлі голосів і політичних маніпуляцій. РФ зробить усе, щоб політично дестабілізувати Україну й поставити своїх політичних маріонеток, бо не може виграти на полі бою", - наголосила Клименко.

Згідно з попередніми даними на сайті Центральної виборчої комісії Грузії, за результатами підрахунку голосів на майже 99,97% виборчих дільницях проросійська партія "Грузинська мрія" здобула 53,92% підтримки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

Мирний план для України рухається у правильному напрямку - прем’єр Фінляндії

Порошенко провів термінові консультації з президентом ЄНП Вебером щодо планів завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА