Інтерфакс-Україна
18:14 25.06.2025

Двом чоловікам, що напали на бійця "Азову", повідомлено про підозру

2 хв читати
Двом чоловікам, що напали на бійця "Азову", повідомлено про підозру
Фото: https://t.me/SpecprokuraturaZahidRegion/

Правоохоронці оголосили підозру двом військовим за фактом хуліганства - в Івано-Франківську вони напали на місцевого жителя, бійця "Азову", з використанням палиці та сльозогінних балончиків, потерпілий отримав хімічні опіки та численні забої, повідомила Спецпрокуратура Західного регіону.

"За даними слідства, 13 червня підозрювані, перебуваючи у дворі житлового будинку у Івано-Франківську, напали на місцевого мешканця, бійця штурмової бригади спеціального призначення "Азов". Вони були озброєні предметами, схожими на телескопічну палицю та сльозогінні балончики", - йдеться у повідомленні прокуратури у телеграмі у середу.

Повідомляється, що нападники побили чоловіка і розпилили йому в обличчя хімічну речовину. У результаті, потерпілий отримав хімічний опік очей та численні забої. Після інциденту чоловіки втекли з місця події, однак правоохоронці встановили їхнє місцеперебування. Підозрюваними виявилися військовослужбовці однієї із військових частин.

Наразі їм повідомлено про підозри за фактом хуліганства. Прокурори подали до суду клопотання про обрання для них запобіжних заходів. Разом з тим, встановлюється можлива причетність інших осіб до злочину, а також мета його вчинення.

Досудове розслідування і оперативний супровід – ГУНП в Івано-Франківській області та УСБУ у Івано-Франківській області.

Як повідомлялося, майор 12-ої бригади спецпризначення "Азов" Андрій Кориневич, який брав участь в обороні Маріуполя та пройшов російський полон, два дні тому повідомив у Facebook про напад на нього 13 червня цього року в Івано-Франківську.
Кориневич стверджує із посиланням на дані поліції, що нападниками були військовослужбовці 3-ої окремої штурмової бригади, "які тісно пов’язані з командиром 3-го армійського корпусу Андрієм Білецьким".
На даний момент у агентства "Інтерфакс-Україна" відсутні коментарі даної ситуації з боку 3-ї окремої штурмової бригади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Німеччини вважає пропозицію США не планом, а перерахуванням варіантів, які РФ і Україна мають обговорювати

Лідери ЄС обговорять "мирний план" на полях G20, фон дер Ляєн анонсувала розмову із з Зеленським

У Тернополі рятувальники деблокували тіла жінки та двох дітей - поліція

АРМА не може знайти управителя для будинку ексміністра внутрішніх справ Захарченка

Європейські лідери проведуть телефонну розмову із Зеленським щодо плану США та Росії - ЗМІ

Найбільша оборонна компанія Данії Terma A/S протестувала ШІ-технології в Україні – перший віцепрем’єр

Росіяни зранку атакують Одещину із застосуванням БПЛА, постраждала людина – ОВА

Стартує прийом заявок на виплату 6,5 тис. грн в рамках "Зимової підтримки" для окремих категорій – Свириденко

У Києві повідомлено про підозру експроректору вишу, який погодив оплату недоробленого ремонту на 2,1 млн грн

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА