Інтерфакс-Україна
23:15 14.07.2025

Зеленський: США, Німеччина та Норвегія вже працюють над постачанням зброї Україні, зокрема "Patriot"

1 хв читати

Президент Володимир Зеленський за підсумками розмови з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте повідомив, що США, Німеччина та Норвегія вже працюють над постачанням необхідної зброї Україні, зокрема систем "Patriot".

"Говорив із генсеком НАТО Марком Рютте. Теж дуже хороша розмова, Марк поінформував про сьогоднішню зустріч у Вашингтоні з президентом Трампом і про деталі співпраці між Європою та Сполученими Штатами заради продовження та зміцнення підтримки України", - написав він в телеграмі.

Президент наголосив, що Україна цінує готовність надати її Збройним силам додаткові системи "Patriot". "Для цього вже разом працюють Америка, Німеччина та Норвегія. Також буде постачання іншої зброї для захисту життя наших людей і відбиття російських штурмів", - додав він.

Зеленський нагадав на важливості збільшення тиску на Росію заради миру та збереження життя людей.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/15117

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга зустрівся з представниками оборонних компаній Фінляндії

Свириденко обговорила з Девіс запуск Інвестиційного фонду США-Україна і потенційні оборонні угоди

"Укрзалізниця" відкриє лаунж-зону на Південному вокзалі у Києві

Кількість постраждалих через ракетний удар у передмісті Харкова зросла до восьми, одна людина загинула

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА